NEXT MATCH:
Telekom Veszprém - PGE Vive Kielce 2019. 11. 23. 17:30
26 27 3 2 4 2 5 2
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém
PGE Vive Kielce
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl
Telekom Veszprém
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar
Telekom Veszprém
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
MOL-Pick Szeged
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém
Mezőkövesdi KC
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém
Eurofarm Rabotnik
Dec. 11. Wednesday, 06:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac
Telekom Veszprém
Dec. 13. Friday, 06:00
SEHA League
PPD Zagreb
Telekom Veszprém
Dec. 14. Saturday, 06:00
Hungarian League
Váci KSE
Telekom Veszprém
Jan. 31. Friday, 18:30
Champions League
FC Porto Sofarma
Telekom Veszprém
Feb. 08. Saturday, 20:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Feb. 11. Tuesday, 18:00
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC
Telekom Veszprém
Feb. 22. Saturday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Montpellier HB
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
CYEB Budakalász
Feb. 24. Monday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 03. Tuesday, 18:00
Hungarian League
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Mar. 17. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
Mar. 24. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Eger SZSE
Telekom Veszprém
Mar. 31. Tuesday, 18:00
Hungarian League
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Apr. 11. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
FTC-HungaroControl
Apr. 25. Saturday, 18:00
Hungarian League
Csurgói KK
Telekom Veszprém
May. 05. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
May. 09. Saturday, 18:00
Shop
Online ticket
Next match
Champions League
Telekom Veszprém
PGE Vive Kielce
Nov. 23. Saturday, 17:30
Last match
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
More News
Standings // Statistics
# Csapat M GY D V LG KG GK Pont
1THW Kiel86112492183113
2Montpellier HB8512223214911
3Telekom Veszprém85032672353210
4PGE Vive Kielce84222482311710
5HC Vardar8413235252-179
6FC Porto Sofarma8323230240-108
7HC Meshkov Brest8107219251-322
8HC Motor Zaporozhye8017232262-301
# Csapat M GY D V LG KG GK Pont
1Telekom Veszprém10100036624012620
2MOL-PICK SZEGED10100036123512620
3HE-DO B. BRAUN Gyöngyös96032682422612
4Grundfos Tatabánya KC106042782601812
5FTC-HungaroControl96032552391612
6Csurgói KK10514252259-711
7Balatonfüredi KSE10514274282-811
8Sport36-Komló10415253264-119
9SBS-Eger9414242274-329
10Dabasi KC VSE10316248286-387
11Mezõkövesdi KC8125191234-434
12Budakalász Kézilabda ZRT9108225264-392
13Orosházi FKSE - LINAMAR9108223274-512
14Váci KSE9018201284-831
# Csapat M GY D V LG KG GK Pont
1Telekom Veszprem65011831592415
2Meshkov Brest6303184173119
3Eurofarm Rabotnik630316916459
4PPD Zagreb430111010919
5Metaloplastika6204165182-176
6Spartak Moscow6105167191-243
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2019.11.12.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József       1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos       640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József       2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Featured sponsors
"Csarnok" Kft. // Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // Mocca Negra Élelmiszeriipari és Kereskedelmi Zrt. (Bravos) // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.