NEXT MATCH:
Váci KSE - Telekom Veszprém 2020. 01. 31. 18:30
2627324252
Telekom
TippMix
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém 37
Mezőkövesdi KC 26
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 35
Eurofarm Rabotnik 24
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac 30
Telekom Veszprém 26
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb 23
Telekom Veszprém 26
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE
Telekom Veszprém
Jan. 31. Friday, 18:30
Champions League
FC Porto Sofarma
Telekom Veszprém
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC
Telekom Veszprém
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Montpellier HB
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
CYEB Budakalász
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 03. Tuesday, 18:00
Hungarian League
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Mar. 17. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
Mar. 24. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Eger SZSE
Telekom Veszprém
Mar. 31. Tuesday, 18:00
Hungarian League
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Apr. 11. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
FTC-HungaroControl
Apr. 25. Saturday, 18:00
Hungarian League
Csurgói KK
Telekom Veszprém
May. 05. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
May. 09. Saturday, 18:00
Broadcast:

HC Vardar
29
Telekom Veszprém
38
Champions League
(Bajnokok Ligája 10. forduló)
Dec. 01. Sunday, 17:00
Szkopje
A Telekom Veszprém Szkopjéban vendégeskedett a VELUX EHF Bajnokok Ligája utolsó 2019-es fordulójában. A mérkőzés veszprémi góllal indult, és bár Atman egyenlített, ez után már a vendégek domináltak és a nyolcadik percben 2:6 állt az eredményjelzőn. Az „Építők” magabiztos játékot mutattak mind védekezésben, mint támadásban, és tetemes, 2:9-es előnyre tettek szert. A Veszprém könnyedén szerzett gólt, és 7:13-ra vezetett a félidő közepén. A 17. percben Manuel Strlek egyből pirosat kapott a Shiskarevvel szembeni szabálytalanságáért. Nenadic kiválóan játszott, 19 perc alatt hét gólt is szerzett. A mérkőzés elején kialakult nagyobb különbség kicsit elfogyott a félidő hajrájára, de végül pár szkopjei hibának köszönhetően maradt a hét gól, és a csapatok 15:22-es Veszprém vezetéssel vonulhattak az öltözőbe.
 
A második félidő Vardar góllal kezdődött, de a veszprémi előny nem olvadt szinte semmit. A 35. percben Nenadic megszerezte 10. gólját. A Vardar három kapust is benevezett a mai mérkőzésre, amelyek közül főleg a 19 éves Vasil Gogov nyújtott jó teljesítményt. A 44. percben kilencgólosra nőtt a különbség, és 20:29-re vezetett a Veszprém, de volt már közte tíz is. A Vardar hitehagyottan játszott, sem elől, sem hátul nem jött össze nekik semmi. A Veszprém velük ellentétben szinte minden támadásból gól szerzett. Összességében szép támadójátékkal győzött a Veszprém a sérülésektől tizedelt Vardar ellen 29:38-ra.
HC Vardar – Telekom Veszprém 29:38 (15:22)
 
HC Vardar: Ghedbane, Kizikj, Gogov – Stoilov 1, Kukulovski, Dimitrioski 1 (1), Kristopans, Sikosek 3, Atman 7, Skube 3, Kalarash 4, Cupic 4 (1), Dibirov 3 (1), Gorbok, Shishkarev 3, Gorpishin
 
Telekom Veszprém: Cupara – Manaskov 1, Yahia 2, Moraes 4, Tonnesen 2, Gajic 4 (3), Nilsson, Marguc, Lauge 4, Strlek, 2 Terzic, Blagotinsek 2, Nenadic 11, Mackovsek 5, Borozan 1
 
Hétméteresek: 5/3 ill. 3/3
Kiállítások: 2 perc ill. 10 perc
David Davis: Nagyon örülök, hogy sikerült legyőzni itt a Vardart. Mindenki jól fókuszált volt a mai találkozón. A csoportunk nagyon szoros, és egy győzelemmel feljebb lehet menni a tabellán, de egy vereséggel akár kettőt is hátra léphettünk volna. Elégedett vagyok a győzelemmel, és hogy jól zártuk a 2019-es Bajnokok Ligája etapot. Meglátjuk mi lesz februárban.
 
Petar Nenadic: Az a csapat, amelyik nyerni tud itt, lenyűgözően kell játsszon, és mi szerintem ma így is teljesítettünk. Nem lehetek felhőtlenül boldog a csapattársam sérülése miatt, de reménykedem, hogy nem súlyos a dolog. Előttünk áll még a szezon második fele, és minden lehetséges. Mindig jó érzés ebben az arénában pályára lépni, ilyen szurkolótábor előtt.
 
Eduard Koksharov: Nem szeretnék túl hosszan beszélni, csak gratulálni a Veszprémnek a győzelemhez, és a fair mérkőzéshez. Nagyon sok sérültünk van, akiknek a visszatérésére még várni kell az idény második feléig. Ha ők visszatérnek, akkor úgy tudunk majd harcolni, ahogyan eddig is.
 
Vasil Gogol: Gratulálok a Veszprémnek. Jól kezdték a találkozót, és egy olyan előnyt építettek fel maguknak, amely után csak szaladni tudtunk a mérkőzés folyamán. Azt gondolom, hogy ha a sérültek visszatérnek a folytatásra, akkor sokkal jobb eredményekre leszünk képesek.
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2019.12.10.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
Hummel
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
"Csarnok" Kft. // Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // Mocca Negra Élelmiszeriipari és Kereskedelmi Zrt. (Bravos) // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?