NEXT MATCH:
MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém 2020. 04. 11. 17:15
2627324252
Telekom
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém 37
Mezőkövesdi KC 26
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 35
Eurofarm Rabotnik 24
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac 30
Telekom Veszprém 26
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb 23
Telekom Veszprém 26
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE 26
Telekom Veszprém 39
Jan. 31. Friday, 18:30
Hungarian Cup
Grundfos Tatabánya KC 16
Telekom Veszprém 26
Feb. 03. Monday, 19:00
Champions League
FC Porto Sofarma 24
Telekom Veszprém 31
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel 29
Telekom Veszprém 28
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Orosházi FKSE-Linamar 22
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC 26
Telekom Veszprém 46
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 24
Montpellier HB 23
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 35
CYEB Budakalász 23
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye 22
Telekom Veszprém 32
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE 30
Telekom Veszprém 33
Mar. 04. Wednesday, 18:00
SEHA League
HC Vojvodina 26
Telekom Veszprém 31
Mar. 08. Sunday, 13:00
Hungarian League
Grundfos Tatabánya KC 26
Telekom Veszprém 33
Mar. 10. Tuesday, 18:30
Hungarian League
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Apr. 11. Saturday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém
FTC-HungaroControl
Apr. 25. Saturday, 18:00
Hungarian League
Csurgói KK
Telekom Veszprém
Apr. 28. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
May. 09. Saturday, 18:00
Broadcast:

HC Motor Zaporozhye
22
Telekom Veszprém
32
Champions League
(Bajnokok Ligája 14. forduló)
Feb. 29. Saturday, 17:30
Palace of Sport Yunost, Zaparozhye
A Telekom Veszprém Ukrajnában zárta a VELUX EHF Bajnokok Ligája csoportkörét, a Motor Zaporozhye ellen. A hazaiak remekül kezdték a találkozót, szépen végig vitt támadásokból lőttek gólokat, és a Veszprém előtt tudtak maradni, még a 13. percben is 5:4-re vezettek. Mindez a 15. percig tartott, ekkor tudott először vezetni az „Építők”, 5:6-ra. Egy fél félidő kellett a Veszprémnek, hogy bemelegedjen a meccsbe. Nenadic remekül osztogatta a gólpasszokat, míg Székely szép védéseket mutatott be a kapuban. Kezdett nyílni az olló, és a 20. percben már 6:10-re vezettünk. A 28. percben tízre nőtt a különbség, és Ilic Zoran is bemutatkozhatott. Ellenfelünk semmi ellenállást nem mutatott, így a szünetben nagy előnnyel, 8:17-es állással mehettünk az öltőzbe.
 
A második játékrész elején több technikai hibát is vétett, ebből pedig könnyű gólokat szerzett a Motor. Ettől függetlenül a különbség nem csökkent, a 40. percben is kilenc góllal, 13:22-re vezetett a Veszprém. A mérkőzés képe nem változott az idő múlásával, a Veszprém dominált, a Motor pedig próbálkozott közelebb kerülni. Székely továbbra is szép védéseket mutatott be, míg támadásban remek kombinációk után sikerült gólokat szerezni. Az 55. percben 12-re nőtt a különbség, 18:30. A végén még Ilic is betalált, így 22:32-re végződött a mérkőzés. Győzelemmel zárta a Telekom Veszprém a csoportkört.
Motor Zaporozhye – Telekom Veszprém 22:32 (8:17)
 
Motor Zaporozhye: Komok, Budko – Vujovic 2, Kubatko 1, Babichev, Malasinskas 4 (1), Pukhoski 2, Denysov 5, Doroshchuk 2, Huryn, Kozakevych 3 (1), Gurkovsky, Kasai, Kus, Ganchev 3, Parovinchak
 
Telekom Veszprém: Székely, Sterbik – Manaskov 4, Moraes 1, Gajic 5 (2), Nilsson 3, Paczkowski, Marguc 3, Lauge 3, Strlek 3, Terzic, Blagotinsek 1, Nenadic 3, Ilic 1, Mackovsek 2, Borozan 3
 
Hétméteresek: 3/2 ill. 3/2
Kiállítások: 4 perc ill. 4 perc
David Davis: Szerettük volna megnyerni a mai mérkőzést, és jól befejezni a csoportkört. Tudtuk, hogy a Motornál voltak változások, de így is egy jó meccset tudtunk játszani ellenük. Gratulálok a játékosaimnak, mivel nem lehetett egyszerű úgy játszani, hogy már nem mozdulhattunk el a második helyről. Gratulálok Székely Mártonnak, akinek ez volt az első Bajnokok Ligája összecsapása, amin játszott is. Szeretném még megemlíteni Ilic Zorant is, aki egy fiatal játékosunk, és ma megkapta a lehetőség, gólt is szerzett.
 
Székely Márton: Nagyon boldog vagyok, és büszke a csapatunkra. Jó munkát végeztünk, és megmutattuk, milyen csapat is vagyunk, hiszen már tét nélkül léptünk ma pályára. Azért jöttünk, hogy megszerezzük a két pontot, és örülök, hogy sikerült is.
 
Gintaras Savukynas: Köszönöm a mai mérkőzést a csapatomnak, és gratulálok a Veszprémnek. A legfőbb problémánk ma az volt, hogy nem tudtunk gólt lőni. Köszönet a játékosaimnak, akik megmutatták milyenek is valójában, és a végsőkig küzdöttek. Sajnos eddig csak egy edzésünk volt együtt, így sokszor kellett improvizálnom a találkozó során. Összességében köszönettel tartozom a csapatomnak, a befektetett energiáért, és a továbbiakban igyekszünk jobb teljesítményt nyújtani.
 
Gennadiy Komok: Nem szerettük volna ilyen nagy arányú vereséggel befejezni a Bajnokok Ligája szezonunkat, de ahogyan a mester is mondta, nem tudtunk gólt lőni sajnos. Innentől a SEHA Ligára és a Brestre koncentrálunk.
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2020.03.11.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
Hummel
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
"Csarnok" Kft. // Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // Mocca Negra Élelmiszeriipari és Kereskedelmi Zrt. (Bravos) // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?