NEXT MATCH:
Telekom Veszprém - Mezőkövesdi KC 2019. 12. 09. 18:00
2627324252
Telekom
TippMix
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
RK Eurofarm Pelister 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém
Mezőkövesdi KC
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém
RK Eurofarm Pelister
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac
Telekom Veszprém
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb
Telekom Veszprém
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE
Telekom Veszprém
Jan. 31. Friday, 18:30
Champions League
FC Porto Sofarma
Telekom Veszprém
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC
Telekom Veszprém
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Montpellier HB
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
CYEB Budakalász
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 03. Tuesday, 18:00
Hungarian League
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Mar. 17. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
Mar. 24. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Eger SZSE
Telekom Veszprém
Mar. 31. Tuesday, 18:00
Hungarian League
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Apr. 11. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
FTC-HungaroControl
Apr. 25. Saturday, 18:00
Hungarian League
Csurgói KK
Telekom Veszprém
May. 05. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
May. 09. Saturday, 18:00
Broadcast:

Telekom Veszprém
31
THW Kiel
37
Champions League
(Bajnokok Ligája 2. forduló)
Sep. 21. Saturday, 17:30
Veszprém Aréna
A Bajnokok Ligája 2. fordulójában egy igazi rangadó várt a Telekom Veszprémre hazai pályán a THW Kiel ellen. A vendégek kezdték a mérkőzést és Reinkind lőtt hatalmas gólt, amit Pekeler két gyors indítás gólja követett. Gajic törte meg a hazai gólcsendet a 4. percben. Sok hibával játszott támadásban a Veszprém, ezért Davis mester gyorsan cserélt is belső posztokon, Nenadic és Lauge érkezett Mackovsek és Mahé helyére már a 8. percben. Pekeler eközben már a 4. gólját szerezte, a Veszprém időt is kért 2-5-nél. Kezdett ébredezni a Veszprém és Tönnesen egy gólosra faragta a hátrányt emberelőnyben (13. perc 5-6). Nenadic góljával sikerült egyenlíteni is, amit 3 vendég gól követett. A 20. percben 7-9-nél Jicha is időt kért. Landin nagyon jól védett és az első félidő hajrájában már 5 góllal is vezetett a Kiel. Yahia utolsó pillanatos hatalmas bombájával 13-16 volt a félidő.
 
A 2. félidő Veszprém támadással és Landin védéssel kezdődött. Terzic szerzett üres kapus gólt. Nagyon parázs hangulat közepette felváltva estek a gólok. Blagotinsek játszott jól a falban és szerzett szép gólokat. Potyogtak a találatok és a kétperces büntetések is. A Kiel megint ellépett néggyel, de Marguc szépített (40. perc 21-24). Gajic értékesített magabiztosan egy büntetőt, de Landin továbbra is parádézott a kapuban. Sajnos, míg a hazai alakulat sok hibával, addig a Kiel taktikusan, türelmesen játszott. Davis második időkérése a 48. percben volt 23-27-nél. Nem tudott közelebb jönni a Veszprém, 7 perccel a vége előtt újra 5 gól volt a Kiel előnye. Yahia óriási gólokat ragasztott Landin kapujába, de ez sem volt elég, mert a Kiel gólgazdag 37-31-es győzelmet aratott.
 
Telekom Veszprém – THW Kiel 31:37 (13:16)
 
Telekom Veszprém: Sterbik, Cupara – Manaskov, Yahia 5, Moraes, Tönnesen 3, Gajic 3 (1), Nilsson 5, Marguc 1, Lauge 3, Strlek 3, Terzic 1, Blagotinsek 3, Nenadic 3, Mahé 1, Mackovsek
 
THW Kiel: Landin, Quenstedt – Duvnjak, Reinkind 8, Landin 1, Kristjansson, Weinhold 1, Wiencek 3, Ekberg 3, Rahmel, Dahmke 2, Zarabec 5, Horak, Bilyk 7, Pekeler 7, Nilsson
 
Hétméteresek: 3/1 ill. 0/0
Kiállítások: 8 perc ill. 6 perc
David Davis: Ma a Kiel nagyon jól védekezett, támadott, jók voltak a lefordulások, minden kitűnően működött. Mi jól kezdtük a mérkőzést, de utána semmi nem sikerült. Ez egy szörnyű nap volt, talán az eddigi legrosszabb mióta itt vagyok. Most tudjuk, hogy hol állunk, milyen szinten vagyunk, de ez nem az ahol lenni akarunk. Folytatjuk a kemény munkát és megpróbáljuk elérni azt a szintet, ahol jelenleg a Kiel is van.
 
Omar Yahia: Először is gratulálok a Kielnek, nagyszerűen játszottak. Sajnos ez nem a mi napunk volt. Remélem, hogy tanulunk a hibákból, holnap kielemezzük újra a találkozót és próbálunk jobbak lenni legközelebb. Jobban kellett volna kezdeni a mérkőzést és akkor nem kellett volna végig futni az eredmény után.
 
Filip Jicha: Nagyon boldog vagyok a mai játékunk miatt. Elégedett vagyok a játékosok teljesítményével. Mindössze 48 órával ezelőtt, egy számunkra fontos Bundesliga mérkőzést játszottunk. Nagyon büszke vagyok a játékosaimra, remek munkát végeztek, különösen a védekezésben. Nagyon nehéz volt kiválasztani egy játékost a rengeteg jó teljesítmény közül. A mai játékunk lenyűgöző volt és remélem, hogy a továbbiakban is ilyen szinten tudunk maradni.
 
Niclas Ekberg: Intenzív meccs volt, mint mindig Veszprémben. Jó volt a taktikánk és 60 percig jól működött. Ahogy az edző is mondta, nem lehet kiemelni senkit, igazi csapatmunka volt. Jó volt a védelmünk és a kapusunk és ebből tudtuk a saját játékunkat játszani, ami gyors ellentámadásokra épül. Örülök a két pontnak és próbáljuk így folytatni.
 
 
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2019.11.28.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
Hummel
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
"Csarnok" Kft. // Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // Mocca Negra Élelmiszeriipari és Kereskedelmi Zrt. (Bravos) // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?