NEXT MATCH:
Váci KSE - Telekom Veszprém 2020. 01. 31. 18:30
2627324252
Telekom
TippMix
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém 37
Mezőkövesdi KC 26
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 35
Eurofarm Rabotnik 24
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac 30
Telekom Veszprém 26
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb 23
Telekom Veszprém 26
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE
Telekom Veszprém
Jan. 31. Friday, 18:30
Champions League
FC Porto Sofarma
Telekom Veszprém
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC
Telekom Veszprém
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Montpellier HB
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
CYEB Budakalász
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 03. Tuesday, 18:00
Hungarian League
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Mar. 17. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
Mar. 24. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Eger SZSE
Telekom Veszprém
Mar. 31. Tuesday, 18:00
Hungarian League
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Apr. 11. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
FTC-HungaroControl
Apr. 25. Saturday, 18:00
Hungarian League
Csurgói KK
Telekom Veszprém
May. 05. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
May. 09. Saturday, 18:00
Broadcast:

Montpellier HB
23
Telekom Veszprém
18
Champions League
(Bajnokok Ligája 3. forduló)
Sep. 29. Sunday, 19:00
Montpellier, Palais des Sports Bugnol
A VELUX EHF Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a Montpellier HB együtteséhez látogatott a Telekom Veszprém, amely egy kihagyott Borozan átlövéssel kezdte a meccset. Nenadic révén lőttük meg első gólunkat a 2. percben, büntetőből. A 8. percben 2:3-ra vezetett a Veszprém, miközben Cupara elkapta a fonalat, és zsinórban három lövést is fogott bravúrral. A 15. percben még mindig csak 5:5 állt az eredményjelzőn, mindez főleg a két kapusnak köszönhető, akik remek formában védtek. A 19. percben Richardsonról két emberünket is kiküldték két percre, de kettős emberhátrányban is sikerült gólt szereznünk, azonban így is kétgólosra nőtt a hazaiak előnye, 8:6. A 27. percben időt kért Davis mester, 10:6-os Montpellier előnynél, amely után a hazaiak nem tudtak gólt lőni, míg a Veszprém kétszer is betalált. Patrice Canayer szintén időt kért 10:8-nál. A szünetre szépen visszakapaszkodtunk, és 11:10-es állással mehettünk pihenni.
 
A második játékrész egy hatalmas Borozan bombával indult, ezzel egyenlített, majd a Montpellier rögtön szerzett két gólt. A 40. percben már három góllal vezetett a hazai együttes. A Veszprém védekezése továbbra sem akart összeállni, és a félidő elején a védések is elmaradtak a vendég kapuban. Richardson sorra szerezte az átlövés gólokat. Az 50. percben továbbra is a Montpellier vezetett, és a Veszprém nem tudott komolyabb átütő erőt vinni a támadásokba. Öt perccel később időt kért a hazai vezetőedző 20:16-os állásnál. Az 57. percben két gólra megközelítette ellenfelét a Veszprém, Cupara három ziccert is hárított, 20:18. A végén a Montpellier visszavette a négygólos előnyt, és megnyerte a találkozót. A Veszprém nagyon kevés gólt lőve kapott ki Franciaországban. A végeredmény 23:18 a Montpellier-nek.
 
 
Montpellier HB – Telekom Veszprém 23:18 (11:10)
 
Montpellier HB: Sego, Bonnefoi – Guiraudou, Simonet, Villeminot, Descat 3 (1), Grebille 2, Bos 2, Mengon, Pettersson 3, Richardson 8 (1), Porte 1, Lenne, Afgour, Soussi 1, Duarte 3
 
Telekom Veszprém: Cupara, Székely – Manaskov, Yahia, Tonnesen, Gajic, Nilsson 3, Marguc, Lauge 2, Strlek 1, Terzic, Blagotinsek 1, Nenadic 4 (1), Mahé 5 (4), Mackovsek, Borozan 2
 
Hétméteresek: 3/2 ill 6/5
Kiállítások: 2 perc ill. 6 perc
 
 
David Davis: Az első félidőben az történt, amit vártunk. Egyenlőek voltak a felek. A második játékrész azonban már nem sikerült jól, egyáltalán. Sego remek napot fogott ki, nagyjából 51% körül védett. A problémánk ugyanaz volt ezen a héten is, mint múlt héten a Kiel ellen. Nem tudtuk a helyzeteinket gólra váltani.
 
Dragan Gajic: Gratulálok a Montpellier-nek. Nem gondolom, hogy rosszul játszottunk volna ma. Ahogyan Davis mester is elmondta, nem lőttünk elég gólt, valamint a Montpellier kapusa is túl jó volt. Tovább kell dolgoznunk. Tudjuk, hogy mik a céljaink, és azért fogunk tovább dolgozni, hogy realizáljuk őket.
 
Patrice Canayer: Először is, a saját csapatomnak szeretnék gratulálni. Kiváló teljesítményt nyújtottak. A Veszprém elleni Bajnokok Ligája mérkőzések mindig klasszikusnak számítanak. Tudjuk, hogy milyen nehéz legyőzni őket, éppen ezért örülünk, hogy ma ez sikerült. A kapusok mindkét oldalon remekül fogtak. Jó teljesítménnyel rukkoltunk ma elő, főleg a lövőszázalékunk volt kiemelkedő.
 
Valentin Porte: Szeretnék gratulálni a csapatomnak, nagyon jól játszottunk ma. Nehéz a Veszprém ellen nyerni, szóval most boldogok vagyunk, hogy sikerült. Látjuk a fejlődést meccsről meccsre, és ma is nagyon kemények voltunk védekezésben és támadásban egyaránt. Jól felkészültünk. Az ilyen győzelmek jót tesznek a csapat moráljának.
 
 
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2019.12.10.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
Hummel
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
"Csarnok" Kft. // Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // Mocca Negra Élelmiszeriipari és Kereskedelmi Zrt. (Bravos) // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?