NEXT MATCH:
-
2627324252
Telekom
TippMix
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém 37
Mezőkövesdi KC 26
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 35
Eurofarm Rabotnik 24
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac 30
Telekom Veszprém 26
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb 23
Telekom Veszprém 26
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE 26
Telekom Veszprém 39
Jan. 31. Friday, 18:30
Hungarian Cup
Grundfos Tatabánya KC 16
Telekom Veszprém 26
Feb. 03. Monday, 19:00
Champions League
FC Porto Sofarma 24
Telekom Veszprém 31
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel 29
Telekom Veszprém 28
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Orosházi FKSE-Linamar 22
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC 26
Telekom Veszprém 46
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 24
Montpellier HB 23
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 35
CYEB Budakalász 23
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye 22
Telekom Veszprém 32
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE 30
Telekom Veszprém 33
Mar. 04. Wednesday, 18:00
SEHA League
HC Vojvodina 26
Telekom Veszprém 31
Mar. 08. Sunday, 13:00
Hungarian League
Grundfos Tatabánya KC 26
Telekom Veszprém 33
Mar. 10. Tuesday, 18:30
Telekom Veszprém
33
Orosházi FKSE-Linamar
22
Hungarian League
(K&H Liga)
Feb. 15. Saturday, 18:00
Veszprém Aréna
A Telekom Veszprém a 2020-as év első hazai meccsén az Orosházát látta vendégül. A Veszprém vezette az első támadást és Blagotinsek harcolt ki hétméterest, amit Gajic váltott gólra. Villámgyorsan ellépett a Veszprém 4-0-ra, ezért az Orosháza időt kért már a 4. percben. Könnyedén jöttek a Veszprém gólok, míg az Orosháza minden támadásban szenvedett. Rengeteg lövést blokkolt a hazai fal, ami túljutott, azokat Sterbik szépen hárította. A félidő felénél 10-2 volt az állás és újabb vendég időkérés következett. Ekkor Borozan, Nenadic és Nilsson is pályára lépett. Sterbik remek napot fogott ki, elöl pedig Nenadic adott szép gólpasszokat. A 26. percben lett először 10 gól a különbség Gajic büntetőjével, ami további 1 góllal nőtt a szünetig.
 
A második játékrész vendég góllal indult, amire Blagotinsek válaszolt. A veszprémi csapat főként a beállók körüli játékot alkalmazta, többnyire sikeresen. Az Orosháza 20-8 után egy 4-0 rohamot vezetett és visszajött nyolc gólra, de ezt Manaskov megállította a szélről. A vendégek kapusa több szép védést mutatott be, a túloldalon Székely érkezett a kapuba. A 45. percben tartotta a 8 gólos különbséget a vendégcsapat (23-15), de a Veszprém két gyors akcióval újra 10 gólosra növelte előnyét. Gajic továbbra sem hibázott a büntetővonalról és már 7 gólnál járt 10 perccel a vége előtt. Székely hetest védett, majd Nilsson góljával 30-20 volt az eredmény. A végeredmény 33-22 lett.
Telekom Veszprém – Orosházi FKSE-LINAMAR 33:22 (17:6)
 
Telekom Veszprém: Sterbik, Székely – Manaskov 3, Gajic 7 (6), Nilsson 5, Paczkowski 2, Marguc 2, Lauge 3, Terzic, Blagotinsek 3, Nenadic 5, Lékai 1, Borozan 2
 
Orosházi FKSE-LINAMAR: Majdán, Özmusul – Ambrus 1, Pásztor, Kancel, Döme 3, Lele 3 (1), Bella 1, Orjonikidze 5, Slavuljica 3, Kiss, Tóth 4, Molnár 2
 
Hétméteresek: 6/6 ill. 2/1
Kiállítások:  0 perc ill. 6 perc
David Davis: Sok bajnokságban, sok meccset játszunk, és akárhogyan kezdünk, a szintet mindig tartani kell. A meccs jól alakult számunkra. Sok sikert kívánok az Orosházának. Ratko Djurkovic csapata sokkal jobb annál, mint amit ma mutatott. A legjobbakat kívánom neki.
 
Dragan Gajic: Jó első félidőt játszottunk, tiszteltük az ellenfelüket. A második félidőben gyengébben játszottunk, kicsit veszítettünk a fókuszból, de ez normális. Köszönet az Orosházának a fair mérkőzésért és sok sikert nekik a jövőben.
 
Ratko Djurkovic: Gratulálok a Veszprémnek. Egy kieli Bajnokok Ligája csata után biztosan nehéz volt felpörögniük mára, de megmutatták, hogy jó csapatot alkotnak. Mi úgy kezdtünk, mint a kislányok. Nagyon mérges voltam a szünetben. A másodikban próbáltuk kijavítani a hibáinkat, és a meccs hátralevő részében már jobb partnerek voltunk, és a lefújáskor elégedett lehettem.
 
Döme Szabolcs: Az első félidőt nem kezdtük jól, rengeteg hibával játszottunk. Félidőben kaptunk egy nagy fejmosást és a második félidőben már partnerek tudtunk lenni. Gratulálok a Veszprémnek a győzelemhez.
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2020.03.11.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
2Rule
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft. // VEMÉVSZER Építő- és Szerelőipari Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?