NEXT MATCH:
Váci KSE - Telekom Veszprém 2020. 01. 31. 18:30
2627324252
Telekom
TippMix
2019-2020
Pre-season matches
Telekom Veszprém 38
Bregenz Handball 19
Aug. 14. Wednesday, 18:00
Pre-season matches
RK Celje Pivovarna Lasko 20
Telekom Veszprém 34
Aug. 17. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Dabasi KC VSE 17
Aug. 23. Friday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Balatonfüredi KSE 28
Aug. 25. Sunday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 51
Eger SZSE 30
Aug. 27. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 40
Váci KSE 26
Aug. 31. Saturday, 18:00
SEHA League
HC Meshkov Brest 27
Telekom Veszprém 28
Sep. 03. Tuesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 36
PPD Zagreb 28
Sep. 07. Saturday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 33
Grundfos Tatabánya KC 22
Sep. 10. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 40
HC Motor Zaporozhye 28
Sep. 15. Sunday, 17:00
Hungarian League
Orosházi FKSE-Linamar 25
Telekom Veszprém 31
Sep. 17. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
THW Kiel 37
Sep. 21. Saturday, 17:30
SEHA League
Spartak Moscow 23
Telekom Veszprém 26
Sep. 24. Tuesday, 18:45
Champions League
Montpellier HB 23
Telekom Veszprém 18
Sep. 29. Sunday, 19:00
SEHA League
Eurofarm Rabotnik 26
Telekom Veszprém 24
Oct. 02. Wednesday, 17:15
SEHA League
Telekom Veszprém 32
HC Meshkov Brest 23
Oct. 05. Saturday, 20:45
Hungarian League
CYEB Budakalász 24
Telekom Veszprém 41
Oct. 08. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 38
FC Porto Sofarma 28
Oct. 13. Sunday, 15:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 34
HE-DO B.Braun Gyöngyös 27
Oct. 15. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 39
HC Vardar 30
Oct. 19. Saturday, 17:30
Champions League
PGE Vive Kielce 34
Telekom Veszprém 33
Nov. 02. Saturday, 15:00
SEHA League
Telekom Veszprém 37
Spartak Moscow 32
Nov. 05. Tuesday, 17:15
Hungarian League
Telekom Veszprém 36
Csurgói KK 20
Nov. 05. Tuesday, 20:15
Champions League
HC Meshkov Brest 30
Telekom Veszprém 37
Nov. 09. Saturday, 17:30
Hungarian League
Sport36-Komló 21
Telekom Veszprém 24
Nov. 11. Monday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 31
HC Meshkov Brest 25
Nov. 16. Saturday, 17:30
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Metaloplastika Sabac 29
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Champions League
Telekom Veszprém 28
PGE Vive Kielce 24
Nov. 23. Saturday, 17:30
Hungarian League
FTC-HungaroControl 30
Telekom Veszprém 35
Nov. 26. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Vardar 29
Telekom Veszprém 38
Dec. 01. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém 29
MOL-Pick Szeged 28
Dec. 07. Saturday, 19:30
Hungarian League
Telekom Veszprém 37
Mezőkövesdi KC 26
Dec. 09. Monday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 35
Eurofarm Rabotnik 24
Dec. 11. Wednesday, 17:00
SEHA League
Metaloplastika Sabac 30
Telekom Veszprém 26
Dec. 13. Friday, 19:00
SEHA League
PPD Zagreb 23
Telekom Veszprém 26
Dec. 14. Saturday, 20:45
Hungarian League
Váci KSE
Telekom Veszprém
Jan. 31. Friday, 18:30
Champions League
FC Porto Sofarma
Telekom Veszprém
Feb. 08. Saturday, 16:00
Champions League
THW Kiel
Telekom Veszprém
Feb. 12. Wednesday, 19:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar
Feb. 15. Saturday, 18:00
Hungarian League
Mezőkövesdi KC
Telekom Veszprém
Feb. 18. Tuesday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
Montpellier HB
Feb. 23. Sunday, 17:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
CYEB Budakalász
Feb. 25. Tuesday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Feb. 29. Saturday, 17:30
Hungarian League
Balatonfüredi KSE
Telekom Veszprém
Mar. 03. Tuesday, 18:00
Hungarian League
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Telekom Veszprém
Mar. 17. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
Mar. 24. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Eger SZSE
Telekom Veszprém
Mar. 31. Tuesday, 18:00
Hungarian League
MOL-Pick Szeged
Telekom Veszprém
Apr. 11. Saturday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
FTC-HungaroControl
Apr. 25. Saturday, 18:00
Hungarian League
Csurgói KK
Telekom Veszprém
May. 05. Tuesday, 18:00
Hungarian League
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
May. 09. Saturday, 18:00
Broadcast:

Telekom Veszprém
36
Metaloplastika Sabac
29
SEHA League
(SEHA Liga 5. forduló)
Nov. 19. Tuesday, 19:00
Veszprém Aréna
A Telekom Veszprém a szerb Metaloplastika együttesét fogadta Seha Liga mérkőzésen. A vendégek vezették az első támadást, mégis Blagotinsek talált be kontrából, amit Borozan növelt a következő támadásban. Székely szép védésekkel kezdett, a Veszprém pedig könnyen növelte előnyét, főként átlövésekkel (7. perc 6-2). A vendégek mestere kénytelen volt időt kérni 10 perc játék után. Yahia és Borozan szórták a gólokat a meccs első negyedében, Blagotinsek pedig kétszer is bevette az üres kaput (17. perc 12-6). Davis cserélt a belső posztokon és beállóban, ahol egyre több labda találta meg Nilssont. A felépülő Paczkowski is pályára lépett és óriási gólt ragasztott a vendég kapuba. Már az első félidőben elérte a 20 gólt a Veszprém Yahia találatával és a szünetre is nagy előnnyel vonulhatott.
 
A második félidő elején új emberek találtak be úgy, mint Gajic és Moraes. Borozan kapott kétperces büntetést, de ez sem zavarta meg a hazai gárdát a gólszerzésben. Olykor a szerb fiatalok is szép akciók után találtak be. A 40. percben 7 gólosra olvadt a hazai előny (28-21). Gajic nagy kedvvel játszott és elérte 600. gólját Veszprém mezben. Székely bravúrja kellett ahhoz, hogy ne tudjon 5 gólra zárkózni a Metaloplastika. Davis több variációt is kipróbált mind támadásban, mind védekezésben és Nilsson találata volt a 30. hazai gól (48. perc 30-23). Marguc büntetőt hibázott, de a vendégek nem tudtak közelebb jönni. A második félidőben sem a védekezések domináltak, sok volt a gól és a hétméteres mindkét oldalon. Nilsson a mai napon is megállíthatatlan volt a maga 6 góljával. A második félidőt ugyan megnyerték a szerb fiatalok, de a Veszprém győzelem így sem forgott veszélyben.
Telekom Veszprém – Metaloplastika Sabac 36:29 (22:14)
 
Telekom Veszprém: Székely – Manaskov 2 (1), Yahia 6, Moraes 1, Gajic 6 (1), Nilsson 6, Paczkowski 1, Marguc 4 (2), Lauge, Terzic, Blagotinsek 3, Nenadic 1, Mackovsek 3, Borozan 3
 
Metaloplastika Sabac: Bomastar, Jandric – Dodic 2, Pisaric 3, Babic 2, Dosen, Cagalj 2, Dukic 1, Maticic 3 (1), Todorovic, Gojkovic 2, Petrovic 1, Milic 7, Kljajic 3 (2), Trkulja, Babic 3.
 
Nézőszám: 1457
 
Hétméteresek: 5/4 ill. 4/3
Kiállítások:  8 perc ill. 10 perc
David Davis: Nagyon sok meccsünk van, és a játékosok feje már a hétvégi Kielce elleni meccsen jár. Elégedett vagyok a győzelemmel, viszont jobban is védekezhettünk volna. A 29 kapott gól az sok. Összességében rendben volt a mai. Szeretném megköszönni a kilátogató szurkolóknak. Remélem, hogy a hétvégén többen lesznek. Megtiszteltetés, hogy egy olyan kézilabda ikon mellett ülhetek, mint Veselin Vukovic, akit fiatal koromban még láttam játszani a Barcelonában. Jó látni, hogy a nagy kézilabda család még mindig megvan.
 
Gasper Marguc: Nem ez volt a legjobb meccsünk, de boldogok vagyunk a győzelem miatt. Végig kontrolláltuk a meccset. A fejekben a következő Kielce elleni mérkőzés járt a második félidőben. Remélem, minél több szurkoló támogat majd minket szombaton, nagyon fontos számunkra a két pont megszerzése
 
Veselin Vukovic: A Veszprém Európa egyik legjobb csapata, és esélyes a Final4-ra a SEHA Ligában és a Bajnokok Ligájában egyaránt. Gratulálok nekik a fair és jó mérkőzéshez. Egy ilyen fiatal együttesnek, mint a Metaloplastika, ez egy jó lehetőség a minőségi játékpercek megszerzéséhez, és hogy fejlődni tudjanak.
 
Igor Cagalj: Gratulálok a Veszprémnek a győzelemhez. Nagyszerű csapat, nagy célokkal. Az elején nem voltunk erősek sem támadásban, sem védekezésben. Viszont amikor azt csináltuk, amit az edzőnk kért, akkor egyenlő partnerei tudtunk lenni az ellenfelünknek.
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2019.12.10.
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József      1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos      640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József      2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Duna aszfalt
Euronics Veszprém
Hummel
Seat
Szerencsejáték Zrt.
UniCity
Euroaszfalt
Veszprém Város
Via vin
Jysk
Featured sponsors
"Csarnok" Kft. // Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // Mocca Negra Élelmiszeriipari és Kereskedelmi Zrt. (Bravos) // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Huawei Technologies Hungary Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Original-Tech Kft. // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Betekints Wellness és Konferenica Hotel
Huawei Technologies Hungary Kft.
INWeb Solutions Informatikai Kft.
Locargo Kft.
Nutri 8 Kft.
MakeIt
Broadway Ticket Hungary Kft.

Elfelejtette jelszavát?