NEXT MATCH:
Lomza Vive Kielce - Telekom Veszprém 2021. 09. 23. 18:45
26 28 3 2 4 2 6 4
2021-2022
Preparation games
Balatonfüredi KSE 32
Telekom Veszprém 31
Aug. 14. Saturday, 11:00
Preparation games
Grundfos Tatabánya KC 25
Telekom Veszprém 32
Aug. 18. Wednesday, 16:30
SEHA League
RK Nexe 33
Telekom Veszprém 35
Aug. 23. Monday, 20:00
SEHA League
Telekom Veszprém 30
RK Nexe 25
Aug. 26. Thursday, 18:00
Preparation games
Telekom Veszprém 34
THW Kiel 35
Aug. 28. Saturday, 17:00
Hungarian league
Telekom Veszprém 39
Sport36-Komló 24
Aug. 31. Tuesday, 18:00
SEHA League
Telekom Veszprém 36
Motor Zaporozhye 29
Sep. 03. Friday, 20:30
SEHA League
PPD Zagreb 29
Telekom Veszprém 31
Sep. 05. Sunday, 19:00
Hungarian league
Telekom Veszprém 34
Csurgói KK 21
Sep. 09. Thursday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém 34
Paris Saint-Germain Handball 31
Sep. 16. Thursday, 18:45
Hungarian league
FTC 27
Telekom Veszprém 30
Sep. 18. Saturday, 18:00
Champions League
Lomza Vive Kielce
Telekom Veszprém
Sep. 23. Thursday, 18:45
Champions League
Telekom Veszprém
Barca
Sep. 29. Wednesday, 18:45
Hungarian league
Fejér B.Á.L. Veszprém
Telekom Veszprém
Oct. 04. Monday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
KTE-Piroska Szörp
Oct. 08. Friday, 18:00
Champions League
FC Porto Sofarma
Telekom Veszprém
Oct. 14. Thursday, 20:45
Champions League
Telekom Veszprém
SG Flensburg-Handewitt
Oct. 21. Thursday, 18:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
Balatonfüredi KSE
Oct. 24. Sunday, 18:00
Champions League
Dinamo Bukarest
Telekom Veszprém
Oct. 28. Thursday, 18:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
HE-DO B.Braun Gyöngyös
Oct. 31. Sunday, 18:00
Hungarian league
Telekom Veszprém
Pick Szeged
Nov. 14. Sunday, 18:00
Champions League
HC Motor Zaporozhye
Telekom Veszprém
Nov. 17. Wednesday, 18:45
Hungarian league
SBS Eger
Telekom Veszprém
Nov. 21. Sunday, 18:00
Champions League
Telekom Veszprém
HC Motor Zaporozhye
Nov. 25. Thursday, 18:45
Hungarian league
Budakalász
Telekom Veszprém
Nov. 27. Saturday, 17:00
Champions League
Telekom Veszprém
Dinamo Bukarest
Dec. 02. Thursday, 18:45
Hungarian league
Dabasi KC VSE
Telekom Veszprém
Dec. 03. Friday, 18:00
Champions League
SG Flensburg-Handewitt
Telekom Veszprém
Dec. 09. Thursday, 20:45
Hungarian league
Telekom Veszprém
NEKA
Dec. 12. Sunday, 18:00

2021/2022 Standing

Hungarian league

# Team T W D L GD GD Diff PTS
1Pick-Szeged440016093678
2Telekom Veszprém330010372316
3Balatonfüredi KSE2110574983
4Dabas KC VSE2110504643
5HE-DO B Braun Gyöngyös2101544862
6FTC2101585442
7Fejér-B.Á.L. Veszprém21016368-52
8Csurgói KK21014758-112
9Sport36-Komló31028397-142
10NEKA21015064-142
11Budakalász KZRT30216984-152
12SBS Eger20024452-80
13Grundfos Tatabánya KC20025069-190
14KTE-Piroska Szörp300368102-340

Champions League

# Team T W D L GD GD Diff PTS
1Barcelona1100252142
2Telekom Veszprém1100343132
3Dinamo Bukarest1100322932
4HC Motor Zaporozhye1100302732
5Paris Saint-Germain10013134-30
6Lomza Vive Kielce10012932-30
7FC Porto Sofarma10012730-30
8SG Flensburg-Handewitt10012125-40
Other
TAO-S TÁMOGATÁSOK: Veszprém Handball Team Zrt. Chatbot használati útmutató Veszprém Aréna
Statistics
Updated at: 2021.09.17,
Download
 
BAJNOKSÁG (NB I)
Best scorer
Éles József       1606 goal
NEMZETKÖZI KUPA
Best scorer
Perez Carlos       640 goal
ÖSSZESEN
Best scorer
Éles József       2548 goal
Naming sponsor
Featured sponsors
Balluff Kft. // Broadway Ticket Hungary Kft. // MKB Bank Zrt. // OMV Hungária Kft. // Reaszfalt Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. // Ring Autó Kft. // UNI-CITY Betongyártó és Kereskedelmi Kft.
Other supporters
3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft. // Betekints Wellness és Konferenica Hotel // Continental Automotive Hungary Kft. // Controlsoft Automatika Szolgáltató Kft. // Cső-Kötő Kft. // Danubiana Borkereskedő és Termelő Kft. // Debreczenyi és Társa Építésszervezési, Településtervezési, Tanácsadó Kft. // Elektro-Center Kft. // Geovol Kft. // Gépbér Színpad Kft. // Hor-Koll Kft. // Industrie Elektrik Villamosipari Kft. // Ingaforg Zrt. // Isotonic Kft. // JFT Kft. // Locargo Kft. // LV International Kft. // Maximál Zrt. // McDonald's veszprémi étterme // Mono-A Vill Kft. // MTD Hungária Kft. // Noa Építő Magyarország Kft. // Növényorvos 2005 Kft. // Nutri 8 Kft. // Oliva Hotel & Étterem // Pharma Nord Kft. // Pol-S Kft. // Poli Computer PC Kft. // Practical Építőipari Kft. // Presenta Kft. // RKT-Security Hungary Kft. // S.I. 55 Kft. (Hotel Historia) // Solymár-Szalay Kft. // Takács Művek Kft. // Tensi Tours Kft. // The Cube Kft. // Vesztergombi Pincészet // WOSS Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Szolgáltató Kft. // Zolamedia Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.


Lost password?