Hírek
Csapat
Klub
Galéria
Jegyek
Webshop
Kapcsolat
HUN  /ENG

  26
  28
  3
  2
  4
  2
  6
  4
TELEKOM VESZPRÉM Ⓒ
Handball Team
Főoldal / hírek
A legkisebbeket segítettük múlt heti Bajnokok Ligája mérkőzésünkön
2021-12-08 18:50
Több éves hagyományt követve, idén is három veszprémi intézmény részére szerveztünk adománygyűjtést múlt csütörtöki Bajnokok Ligája mérkőzésünkön.
 
Szeretnénk megköszönni szurkolóinknak, hogy partnerek voltak a gyűjtésben és a rengeteg tárgyi adomány mellett, melyet kollégáink több fordulóban szállítottak el a megfelelő helyekre, több százezer forinttal segítették a Veszprémi Csolnoky Ferenc Kórház gyermekosztályát és a Bébi Koraszülött Mentő Alapítványát, a Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézményét és a Panna Csodavilága Alapítványát.

A Telekom Veszprém csapatának nevében Nagy László és Petar Nenadic adta át a csapat és a klub által gyűjtött összeget, ajándékokat és játékokat.
 
 

Engedjétek meg, hogy ezúton tolmácsoljuk a gyűjtő szervezetek köszönetét felétek. Nehéz időket élünk, a koronavírus járvány gazdasági és társadalmi hatásai minden embert mélyen érintenek. Örömünket fejezzük ki azért, hogy szurkolóink ebben az időszakban sem feledkeznek meg azokról az intézményekről, akik áldozatos munkájukkal járulnak hozzá ahhoz, hogy a rászoruló gyerekek mindennapjait boldogabbá és könnyebbé tegyék.

„Több évre visszanyúló, segítőkész, jótékony adománygyűjtő akciójukat tisztelettel köszönjük, középsúlyos, halmozottan súlyos sérült tanulóink nevében. Hálás köszönet a szurkolók lelkes segítségéért, gyűjtéséért. Kollégáim, óvodásaink, általános iskolás és készségfejlesztő iskolás tanulóink nagy örömüket lelik a rengeteg ajándékban. Nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk a Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye nevében.”
 
„Köszönjük a részvételi lehetőséget a múlt heti BL meccsen! A hagyományos adományozási kampány során alapítványunk az Egyesület, a Játékosok és a Szurkolók jóvoltából egy autót megtöltő tárgyi adományon túl több százezer Forint pénzadományt kapott. Nagyon köszönjük, ezeket, mint mindig, most is az utolsó fillérig a koraszülött, újszülött ellátás, szállítás jobbítására fordítjuk!
Mindenkinek Áldott Ünnepeket, Boldog Új Évet, sportszakmai sikereket kívánunk sok szeretettel! De mindenek előtt jó egészséget, vigyázzunk Magunkra és Egymásra!„ 
Veszprémi Csolnoky Ferenc Kórház gyermekosztálya és a Bébi Koraszülött Mentő Alapítványa
MEGOSZTÁS
LEGFRISSEBB
GALÉRIÁK
2022-01-14 09:00
Edzés 2022. január 13.
2021-12-12
Telekom Veszprém - Neka
2021-12-10 14:57
SG Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Kövess minket
FACEBOOKON!
Kövess minket
TWITTEREN!
Kövess minket
YOUTUBE-ON!
Kövess minket
INSTAGRAMON!
Kövess minket
TIKTOKON!
Hírek
Legújabb hírek
Összes hír
2022-01-19 13:10
Melyik edzőnkkel nyertük a legtöbb magyar bajnoki címet? Játssz velünk és nyerj!
2022-01-19 09:54
Így zárult a csoportkör
2022-01-18 19:36
Véget ért az Eb a magyar válogatott számára
2022-01-17 09:29
Ez történt a második fordulóban
2022-01-16 19:56
Egygólos magyar siker Portugália ellen
2022-01-15 11:39
Ez történt az első fordulóban
2022-01-14 16:46
Megvannak a nyertesek!
2022-01-14 16:43
Öltözői ki kicsoda X. rész
2022-01-14 13:37
Hétfőtől igényelhetők a jegyek a Barcelona elleni idegenbeli BL mérkőzésünkre
2022-01-13 22:20
Elveszítette első meccsét a magyar válogatott
NÉVADÓ SZPONZOR:
TOVÁBBI TÁMOGATÓINK:
ADACTA SYSTEM KFT. | AGROTERM KFT. | ALARMTRONIC KFT. |ALLEGRO CAFE KFT. | BALATON RÉ-BUSZ KFT. | BALLUFF KFT. | BERILL KFT. | BETEKINTS WELLNESS ÉS KONFERENICA HOTEL | BROADWAY TICKET HUNGARY KFT. | CONTINENTAL AUTOMOTIVE HUNGARY KFT. | CONTROLSOFT AUTOMATIKA SZOLGÁLTATÓ KFT. | CORECOMM SI KFT. | CSŐ-KÖTŐ KFT. | ELEKTRO-CENTER KFT. | FARM-AGROKER KFT. | GEOVOL KFT. | GÉPBÉR SZÍNPAD KFT. | HOR-KOLL KFT. | INDUSTRIE ELEKTRIK VILLAMOSIPARI KFT.| INGAFORG ZRT. | JFT KFT. | JOST HUNGÁRIA KFT. | KÁBELSZAT KFT. | LIMELOG KFT. | LOCARGO KFT. | LV INTERNATIONAL KFT.
KIEMELT PARTNEREINK:
MAXIMÁL ZRT. | MHS MAGYARORSZÁG KFT. | MKB BANK ZRT. | NOA ÉPÍTŐ MAGYARORSZÁG KFT. | NÖVÉNYORVOS 2005 KFT. | NUTRI 8 SALES GRUOP KFT. | OMV HUNGÁRIA KFT. | PHARMA NORD KFT. | POLI COMPUTER PC KFT. | POL-S KFT. | PRACTICAL ÉPÍTŐIPARI KFT. | RING AUTÓ KFT. | RKT-SECURITY HUNGARY KFT. | S.I. 55 KFT. (HOTEL HISTORIA) | SOLYMÁR-SZALAY KFT. | SPORTOPUS KFT. | TAKÁCS MŰVEK KFT. | TENSI TOURS KFT. | UNI-CITY BETONGYÁRTÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. | VESZTERGOMBI PINCÉSZET | WOSS KERESKEDELMI, VENDÉGLÁTÓIPARI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT. | ZOLAMEDIA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.
TELEKOM VESZPRÉM HANDBALL TEAM
Telekom Veszprém Handball Team Zrt.®
Minden jog fenntartva
ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ
KÖZÖSSÉGI MÉDIA
/veszpremhandballteam
Veszprém Handball TV
@telekomveszprem
@telekomveszprem
@telekomveszprem
LINKEK
Hírek
Csapat
Klub
Galéria
Jegyek
Webshop
Kapcsolat
KONTAKT
[email protected]
+36 88 566 400