Luka Cindric: „Olyan lesz ez a meccs, mint egy döntő”
2026-03-31 09:55

Luka Cindric az előző idényben már megmutatta, hogyan kell győzelemre vezetni csapatunkat a PSG ellen. A tavalyi csoportmeccs után most a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében várunk hasonló produkciót horvát karmesterünktől.

 

Egyetértesz azzal, hogy talán sorozattól függetlenül is a szerdai mérkőzés lesz számunkra az eddigi legfontosabb a 2025-26-os idényben?
Semmi kétség, persze. Nekünk olyan lesz ez a meccs, mint egy döntő. Kiváló együttessel találkozunk, minden szempontból nagyon-nagyon fontos összecsapás lesz. Hiszek magunkban, hiszek a csapatunkban!

A válogatott szünetet követően meglehetősen rövid idő maradt felkészülni a PSG ellen. Elég lesz a másfél hét?
Igen, elégnek kell lennie. Az egész szezonban edzettünk, az ilyen kis szünetek nem rombolhatják szét a rendszerünket és a meccstervünket. Sőt, azt mondom, néha még jó is kicsit megtörni a ritmust, elmenni a válogatotthoz, hogy más impulzusokat szerezzünk. Aztán pedig jó visszajönni motiváltan. Ezt kell kihasználnunk most is!

A legutóbbi, PSG elleni meccsünkön téged választottak meg a mezőny legjobbjának. Milyen emlékeid vannak a találkozóról?
Hú, az nagyon jó csata volt Párizsban! Remélem, most talán még annál is jobban játszunk majd ebben a párharcban. Nem szabad, hogy bármi is elaltasson bennünket. A PSG jó csapat, nagyon sokat fejlődött az idény eleje óta. Ez lesz az eddigi legnagyobb kihívás a számunkra.

Mi lehet a döntő egy ilyen kiélezett ütközetben?
Azt gondolom, a védekezésünk, és az, hogy lerohanásból minél több könnyű gólt szerezzünk. De mindenekelőtt védekezésben kell nagyon odatenni magunkat.

Játékosként melyik a jobb, egy sorozatban folyamatosan játszani vagy egy-egy ilyen „nyersz vagy meghalsz” jellegű meccsen pályára lépni?
Ez nálam a meccs tétjétől függ. Alapvetően bajnokit játszani egyszerűbb, a BL-ben egy-egy nagy mérkőzést meg felemelőbb.

LEGFRISSEBB
GALÉRIÁK
HÍREK
Legújabb hírek Összes hír
FŐSZPONZOR:
KIEMELT PARTNEREINK:
TOVÁBBI TÁMOGATÓINK:

ADACTA SYSTEM KFT. | AGROTERM KFT. | ALARMTRONIC KFT. | ALBENSIS TRADER KFT. | ALLEGRO CAFE KFT. | BALATON RÉ-BUSZ KFT. | BALLUFF KFT. | BECK MÉRNÖKI MENEDZSMENT KFT. | BERILL KFT. | BETEKINTS WELLNESS ÉS KONFERENCIA HOTEL | CONTROLSOFT AUTOMATIKA SZOLGÁLTATÓ KFT. | CSERPES-SAJTMŰHELY ÉLELMISZERIPARI KFT. | CSŐ-KÖTŐ KFT. | ELEKTRO-CENTER KFT. | ENDO-PLUS-SERVICE JAVÍTÓ, SZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. | FARM-AGROKER KFT. | FINE FACTORY KFT. | GANZ TRANSZFORMÁTOR -és VILLAMOS FORGÓGÉPGYÁRTÓ ZRT. | GEOVOL KFT. | HOR-KOLL KFT. | INGAFORG ZRT. 

JFT KFT. | JOST HUNGÁRIA KFT. | KÁBELSZAT KFT. | MÉSZÁROS M1 AUTÓKERESKEDŐ KFT. | MIKROHUNGÁRIA SPORT KFT. | MHS MAGYARORSZÁG KFT. | NUTRI 8 SALES GRUOP KFT. | OMV HUNGÁRIA KFT. | PANNON EGYETEM | PHARMA NORD KFT. | POLI COMPUTER PC KFT. | POL-S KFT. | PORSCHE HUNGÁRIA KFT. | PRACTICAL ÉPÍTŐIPARI KFT. | RKT-SECURITY HUNGARY KFT. | S.I. 55 KFT. (HOTEL HISTORIA) | SPORTOPUS KFT. |  TAKÁCS MŰVEK KFT. | VIBE EVENT KFT. | ZOLAMEDIA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.