Sipos Adrián a szezon végén távozik
2022-12-21 12:25

A két fél nem tudott megegyezni a közös folytatásról, így a szezon végén távozik egyesületünk beállója, Sipos Adrián.

A magyar válogatott játékos 2021 nyarán tette át székhelyét Tatabányáról Veszprémbe. „Sipi” elsősorban a védekezésben kapott szerepet csapatunkban, de ha a kapu közelébe került, akkor rendre értékesítette helyzeteit. Eddig 75 mérkőzésen lépett pályára piros-fehér színekben, ezeken összesen 61-szer zörgette meg az ellenfelek hálóját. A nálunk eltöltött idő alatt egyszer nyert Magyar Kupát, kétszer pedig SEHA-Ligát, míg a Bajnokok Ligája négyes döntőjében egyszer szerepelt klubunkkal.

2023 nyaráig még sok, fontos mérkőzés vár csapatunkra és bízunk benne, hogy újabb trófeákkal sikerül búcsúznia Sipos Adriánnak a Telekom Veszprémtől.

Köszönünk mindent „Sipi”! További sok sikert kívánunk!

Fotó: Peka Roland

LEGFRISSEBB
GALÉRIÁK
HÍREK
Legújabb hírek Összes hír
FŐSZPONZOR:
KIEMELT PARTNEREINK:
TOVÁBBI TÁMOGATÓINK:

ADACTA SYSTEM KFT. | AGROTERM KFT. | ALARMTRONIC KFT. | ALBENSYS TRADEL KFT. | ALLEGRO CAFE KFT. | BALATON RÉ-BUSZ KFT. | BALLUFF KFT. | BECK MÉRNÖKI MENEDZSMENT KFT. | BERILL KFT. | BETEKINTS WELLNESS ÉS KONFERENICA HOTEL | BROADWAY TICKET HUNGARY KFT. | CONTINENTAL AUTOMOTIVE HUNGARY KFT. | CONTROLSOFT AUTOMATIKA SZOLGÁLTATÓ KFT. | CORECOMM SI KFT. | CSŐ-KÖTŐ KFT. | ELEKTRO-CENTER KFT. | FARM-AGROKER KFT. | GEOVOL KFT. | GÉPBÉR SZÍNPAD KFT. | HOR-KOLL KFT. | INDUSTRIE ELEKTRIK VILLAMOSIPARI KFT.| INGAFORG ZRT. | JFT KFT. | JOST HUNGÁRIA KFT. | KÁBELSZAT KFT. | LIMELOG KFT. | LOCARGO KFT.

MAXIMÁL ZRT. | MIKROHUNGÁRIA SPORT KFT. | MHS MAGYARORSZÁG KFT. | NOA ÉPÍTŐ MAGYARORSZÁG KFT. | NÖVÉNYORVOS 2005 KFT. | NUTRI 8 SALES GRUOP KFT. | OMV HUNGÁRIA KFT. | PHARMA NORD KFT. | POLI COMPUTER PC KFT. | POL-S KFT. | PORSCHE HUNGÁRIA KFT. | PRACTICAL ÉPÍTŐIPARI KFT. | RING AUTÓ KFT. | RKT-SECURITY HUNGARY KFT. | S.I. 55 KFT. (HOTEL HISTORIA) | SOLYMÁR-SZALAY KFT. | SPORTOPUS KFT. | STIGA GARDEN CARE | TAKÁCS MŰVEK KFT. | TENSI TOURS KFT. | UNI-CITY BETONGYÁRTÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. | VESZTERGOMBI PINCÉSZET | ZOLAMEDIA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.